Video Fox - O nas / Wypożyczalnia filmów DVD & Blu-ray - Radom

index kino Video Fox

Nowości

05.09.19  


Avengers: Koniec gry /Dvd, B-ray, 3D/
Avengers: Koniec gry /Dvd, B-ray, 3D/
Sci-Fi

Zapraszamy do najlepszego solarium w mieście. Radom ul. Gagarina 9. Zapraszamy!!!
Solarium Video Fox
www.solarium.videofox.pl

F&K Consulting Engineers
www.fkce.pl

WizFDS - workflow for Fire Dynamics Simulator (FDS)
www.wizfds.com

KOWall - Usługi budowlane i prace wysokościowe
www.kowall.pl

Zapraszamy:

Wszystkich amatorów dobrego kina, koneserów klasyki, entuzjastów mocnych wrażeń zatrzymanych w kadrze i niepowtarzalnych przeżyć zapisanych na taśmie filmowej zapraszamy do "VideoFox". Dla Klientów i Przyjaciół naszej Videoteki przez około 10 lat kompletowaliśmy katalog najciekawszych filmów dostępnych na płytach DVD i Blu-ray. Miła i profesjonalna obsługa Videoteki pomoże Państwu znaleźć poszukiwany lub ulubiony tytuł wśród kolekcji naszych trzech punktów w Radomiu.... ponad 10 000 tytułów i 7 000 płyt DVD wszystkich gatunków filmowych największego w Radomiu wyboru filmowej klasyki i kina artystycznego filmów kultowych, ambitnych,bogatego wyboru kina polskiego, w tym adaptacji lektur szkolnych,filmów nagradzanych, przebojów kinowych i nowości rynku fonograficznego. 

Poszukując aktualności wśród portali i witryn internetowych razem z Wami wzbogacimy naszą wiedzę o filmach i ulubionych aktorach.

Regulamin Wypożyczania:

By zapisać się do naszej wypożyczalni, wystarczą dwa dokumenty: dowód osobisty poświadczający zameldowanie w województwie mazowieckim i drugi dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport, legitymacja szkolna) Jeśli klient ma zameldowanie w innym województwie, wypożyczenie filmu jest możliwe po uprzednim pozostawieniu kaucji za każdy film.
Istnieje możliwość wypożyczenia i zwrócenia filmu oznaczonej jako "nowość" w tym samym dniu - opłata za wypożyczenie takiej kasety, po uprzednim poinformowaniu obsługi troche inaczej kosztuje.


Wypożyczalnia czynna: poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela Nieczynne

 


Zasady Video Fox:

Za zniszczony film należy zwrócić równowartość jego zakupu. Za zniszczone etui należy uiścić opłatę ustalona przez obsługę Foxa. Klient ma prawo zarezerwować sobie wybrany film na dany dzień, a obsługa wypożyczalni ma obowiązek zatrzymania zamówionego filmu do godziny 20 przed zamknięciem. Jeśli klient w tym czasie nie zgłosi się po odbiór zamówionego filmu, obsługa wypożyczalni udostępnia go dla innych klientów.